Xiaomi Mi 9 na prvních reálných snímcích: Víme i to, jak telefon fotí

xiaomi mi 9 fotografie design

Xiaomi Mi 9 se představí za týden, což bylo pro nejednoho fanouška trochu překvapení. Odhalí se totiž ve stejný den jako Samsung Galaxy S10. Už 20. února uvidíme, co si čínská společnost přichystala. Nyní se však na internetu objevilo několik zajímavých informací, díky kterým se na některé funkce můžeme podívat s předstihem.

Xiaomi Mi 9 bude mít 48 MPx fotoaparát. Design telefonu potvrzen na prvních snímcích

Nejprve zde jsou dvě fotografie, které byly pořízeny právě na Xiaomi Mi 9. Nejedná se ani o únik informací, fotografie zveřejnil ředitel čínské pobočky Xiaomi Chuan Wang. Na fotografiích můžeme vidět vodoznak, že fotografie byly pořízeny na Xiaomi Mi 9 s 48 MPx fotoaparátem. Tento snímač doplní ještě další dva. Celkově bude mít Xiaomi na zadní straně 3 fotoaparáty.

Obě fotografie mají skvělé detaily, barevné podání také skvělé, stejně jako expozice. Z těchto fotografií vypadá, že Mi 9 posune laťku opět o kousek dále. Samozřejmě musíme brát v potaz to, že se jedná o fotografie s dobrým světlem a zároveň si k tomuto výsledku mohla společnost pomoci dodatečnou úpravou.

Zároveň se na internet dostaly i snímky samotného telefonu, které jej ukazují z obou stran. Vidět můžeme menší výřez v displeji, než ukazovaly nedávné spekulace. Na zadní straně byly opět potvrzeny tři fotoaparáty. Umístěny jsou ve vertikální poloze. Pokud jde o parametry, očekává se Snapdragon 855, displej mu mít AMOLED panel a rozlišení FullHD+, baterie má kapacitu 3 500 mAh. Rovnou z krabice poběží na Androidu 9 Pie a nadstavbě MIUI. Chystá se i Explorer Edition s nějakou novou funkcí. Cena telefonu Mi 9 ve verzi s 6GB RAM a 128GB pamětí se očekává kolem částky 2 999 CNY. To je v přepočtu s DPH cca 12 500 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí fotografie z Xiaomi Mi 9?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)