TOPlist

Xiaomi Mi 9 Lite bude představen příští týden. Parametry známe již dnes

xiaomi mi 9 lite evropa

Xiaomi finišuje přípravy na vydání telefonu Mi 9 Lite. Nicméně se nebude jednat o žádné velké překvapení. Telefon se totiž již pod jiným názvem prodává v Asii. Nyní se dostává do Evropy pod známou řadu Mi.

Xiaomi Mi 9 Lite známé pod názvem Xiaomi Mi CC9

Původně se očekávalo, že model Xiaomi Mi CC9 se bude v Evropě prodávat s čistým Androidem pod označením Mi A3. Jak už ale nyní víme, to se nakonec nestalo. Místo toho se do Evropy chystá jako Mi 9 Lite. A to již 16. září, kdy proběhne představení ve Španělsku. Na reklamě, která láká na představení, je potvrzena 32 MPx selfie kamera a 48 MPx fotoaparát.

A pokud k tomu připočteme i spekulace a další úniky, které hovoří o sekundárním 8 MPx fotoparátu, a 2 MPx foťáku pro hloubku ostrosti, čipsetem Snapdragon 710 a 6,39“ Super AMOLED displejem se čtečkou otisků prstů uvnitř, tak z toho vychází, že půjde právě o evropskou verzi Mi CC9.

Xiaomi Mi CC9 představení

Díky tomu s předstihem víme, že telefon běží na Androidu 9 Pie, nadstavbě MIUI 10. Má 6GB RAM a 64/128 GB paměť, která se dá rozšířit o microSD karty a dokonce i NFC. Baterie se pak zastavila na hodnotě 4 030 mAh. Cena telefonu by se měla pohybovat kolem částky 7 500 Kč. Přesnou cenu i dostupnost se dozvíme příští týden v pondělí.

Těšíte se na Xiaomi Mi 9 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)