Novinka Mi 360° Home Security Camera 2K Pro: Oko, co vám ohlídá byt

Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Čínská společnost Xiaomi měla před několika hodinami globální prezentaci, při které ukázala hlavně nové telefony Redmi Note 9T a Redmi 9T. Kromě nich ovšem populární firma uvedla na světový trh také dva další chytré produkty – stolní hodiny a bezpečnostní kameru. My se nyní zaměříme na druhé jmenované zařízení, tedy kamerku Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro. O zachytávání obrazu se stará 3megapixelový objektiv, který předává fotky a video v rozlišení 2304 x 1296 pixelů. Má přitom světelnost f/1.4 a poradí si s velmi tmavými scénami.

Díky pokročilé umělé inteligenci umí software v kameře rozpoznat i lidskou siluetu. Pochopitelně umí přenášet živý náhled do aplikace, skrze kterou nabízí i notifikace. Funguje u ní také oboustranná zvuková komunikace, kterou hodně vylepšuje dvojice mikrofonů s aktivním potlačením hluku. Jak prozrazuje samotný název, objektiv kamery se může v kružnici otáčet do libovolného směru. V rámci “soukromého” módu se ale umí senzor otočit směrem dovnitř, aby nic neviděl. Přítomni jsou Google Asistent i Amazon Alexa. Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro vyjde v Evropě na 59,99 Eur, tedy zhruba 1 600 Kč.

Jak se vám líbí cena této kamerky?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)