Xiaomi Mi 11 přišlo novými vychytávkami pro natáčení videa. Která je nej?

nové video funkce Xiaomi Mi 11

V rámci představení nového vlajkového telefonu Mi 11 společnost Xiaomi pochopitelně nezapomněla poukázat i na jeho schopnosti při focení a natáčení videa. Tedy v oblasti, která zájemce o mobilní telefony v dnešní době velmi zajímá. Firma se při prezentaci tentokrát hodně soustředila právě na pořizování pohyblivých obrázků a ukázala hned šest nových módů, kterými mobil disponuje. Plus několik technologických posunů u těch stávajících. Všechny nové i vylepšené video funkce ve vlajkovém Xiaomi Mi 11 si nyní postupně projdeme. V záznamu na YouTube si můžete prohlédnout kompletní ukázku všech novinek.

Mi 11 Global Launch Event

Mi 11 Global Launch Event

Nové video funkce v telefonu Xiaomi Mi 11

Magic Zoom bude pro natáčení využívat větší hloubku ostrosti a dodá tak záběrům zajímavou prostorovou dynamiku.

Freeze Frame přebírá známý fotografický mód a dokáže v záběru “zmrazit” pohybující se objekty.

Freeze Frame

Time Freeze nabízí podobnou vychytávku, nicméně je schopné ponechat zbylou část videa v pohybu.

Parallel World umožní rovnou při natáčení spodní polovinu záběru zrcadlově překlopit na horní stranu, čímž mohou vznikat zajímavé počiny.

Parallel World

Night Time-lapse je vylepšení časosběrného videa o schopnost kvalitně snímat záběry i v noci.

Slow Shutter představuje natáčení s dlouhým časem závěrky.

Vylepšené video funkce

Kromě úplných novinek Xiaomi zapracovalo také na stávajících funkcích a obecných vlastnostech natáčení v systému MIUI. Samozřejmě i díky senzorům v samotném mobilu. Těšit se máme zejména na mnohem kvalitnější natáčení ve špatných světelných podmínkách, i v téměř úplné tmě. Nové Mi 11 bude také schopné točit v HDR10+. A nebylo by to Xiaomi, kdyby nepřihodilo navrh i pár barevných efektů. Pro videa jich přibude celkem osm.

Která novinka vám přijde nejzajímavější?

Zdroj: Xiaomi YouTube, Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)