Xiaomi Mi 11 Lite předčasně odhaleno italským obchodem. Co na něj říkáte?

nový mobil xiaomi

Společnost Xiaomi naplánovala svou další konferenci na 29. března. Na něm se nám má odhalit hned trojice nových telefonů. Mezi nimi má být i Xiaomi Mi 11 Lite, které bylo nyní předčasně odhaleno italským obchodem.

Xiaomi Mi 11 Lite předčasně odhaleno

Italský obchod Tecnosell omylem na svém e-shopu zveřejnil několik informací i fotografie samotného telefonu. Verze s 6 GB RAM a 128 GB pamětí má cenu nastavenou na 320 EUR. Jedná se o 4G verzi telefonu, ve které má tikat čipset Snapdragon 732G. Leaker Sudhanshu odhalil, že bude telefon disponovat 6,55″ AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. O výdrž se má starat 4 250 mAh baterie s podporou 33 W nabíjení.

K dispozici však bude také 5G varianta, ve které bude tikat Snapdragon 775G, zbytek telefonu je totožný až na baterii, která má o 200 mAh nižší kapacitu. Telefon bude k dispozici prý také v nižší 64 GB variantě.

Jak se vám telefon líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)