Xiaomi Mi 10T Pro míří i do Evropy. Kolik za něj zaplatíme?

mi 10t pro

Xiaomi Mi 10T Pro dle všeho míří i do Evropy. Společnost se chystá představit tento telefon každým dnem a tak tato zpráva potěší mnoho fanoušků. Bude totiž k dispozici i v Evropě a to hned po představení. Kolik za něj tedy zaplatíme?

Xiaomi Mi 10T Pro míří do Evropy

Základní model vyjde na 550 EUR (asi 14 700 korun) a bude poháněn čipsetem Qualcomm Snapdragon 865. Sekundovat mu bude 6 GB RAM a o kvalitní snímky se postará 64 megapixelový fotoaparát. Pro varianta bude používat stejný čipset, ovšem dostane 108 megapixelový fotoaparát a více RAM. Tento model s 8 GB RAM a 128 GB úložištěm vyjde na 700 EUR (asi 18 700 korun).

Xiaomi Mi 10T Pro míří do Evropy

Můžeme také počítat s laserovým autofokusem, čtečkou otisků prstů na levé straně a LCD panelem, který bude mít adaptivní obnovovací frekvenci 144 Hz. Systém tedy rozpozná sám, kdy ji aplikace využije a kdy ne. Právě kvůli použitému panelu není čtečka přímo v displeji. O výdrž baterie se pak postará 5 000 mAh akumulátor. Informace pochází ze sociální sítě Weibo, kde se je podařilo vyfotit.

Jak se vám zamlouvá cena Xiaomi Mi 10T Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)