Xiaomi odhalilo mrňavou powerbanku. Strčíte ji téměř kamkoliv

xiaomi powerbanka

Včera jsme vás informovali o novém Xiaomi Civi 2. Tento telefon tak trochu míří na ženy. Nabízí totiž duální selfie kamerku s LED bleskem i líbivý design. Čínský gigant se snaží ale ženské publikum očarovat také novou powerbankou, která vypadá (stejně jako třeba sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick) jako rtěnka.

Xiaomi Lipstick Power Bank, jak zní celý název tohoto produktu se pyšní zejména kompaktními rozměry. Váží pouhých 127 gramů, díky čemuž se vejde do jakékoliv malé kabelky, nebo třeba kapsy od kalhot. Nelze si nevšimnout designu, který odkazuje právě na mobilní telefon Civi 2. Co se týče parametrů, ty jsou spíše průměrné, ačkoliv na běžné používání budou asi stačit. Díky 5000mAh baterii budete schopni dobít alespoň na 80 % většinu dnešních mobilů, avšak jen jednou. Šťávu doplníte maximálním výkonem 20 W.

xiaomi lipstick power bank

Co se týče rychlosti nabíjení powerbanky, to je omezeno na 13,5 W s tím, že se dobije z 0 na 100 % asi za hodinku a půl. Počítat samozřejmě můžeme s ochranou proti teplotě, zkratu i přepětí. V Číně se prodává aktuálně za 129 juanů, což je asi 460 korun bez daně. V tuto chvíli není jasné, zda produkt zamíří i na globální trhy.

Jak se vám líbí nová powerbanka od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)