TOPlist

Novou multifunkční tiskárnu od Xiaomi snadno propojíte i s mobilem

xiaomi tiskárna

Firma Xiaomi měla nedávno tiskovou konferenci, na které došlo na představení telefonů řady Redmi Note 11T, náramku Mi Band 7 či sluchátek Redmi Buds 4, ale nyní se postupně přidávají také další zajímavé produkty. Mezi ně můžeme zařadit i novou laserovou tiskárnu Xiaomi K200.

Tiskárna Xiaomi K200 oficiálně představena

Ta nabízí hned několik vychytávek a umí tisknout, kopírovat i skenovat. Můžete si ji samozřejmě propojit klasicky přes USB kabel s počítačem, ale využít můžete také aplikaci Mijia či Mi Printing, díky čemuž si snadno cokoliv vytisknete i z mobilu. Zmínit se musí také NFC čip, díky čemuž dokument vytisknete jediným dotykem, jak firma ve svých marketingových materiálech sděluje.

Bezdrátově si ji můžete propojit také s počítačem (Windows i macOS) nebo iOS zařízením. Co se týče toneru, ten dokáže vytisknout až 4 000 stran textu. Tiskárna Xiaomi K200 bude k dostání v Číně a to za přibližně 5 200 Kč bez daně. O globální dostupnosti bohužel v tuto chvíli nemáme žádné další informace.

Využíváte bezdrátový tisk?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)