Menu

Xiaomi Hey+ představen: Levný náramek s lepšími parametry než Mi Band 3

Xiaomi Hey+ se z ničeho nic představil na stránce Youpin, což je crowdfundingová služba pro nové výrobky. Pokud zde uspějí, tak je Xiaomi začne prodávat. A novinka Xiaomi Hey+ uspěla. Není se čemu divit, tento nový chytrý náramek má v podstatě identickou cenu jako Xiaomi Mi Band 3, ale může se pochlubit lepšími parametry.

Xiaomi Hey+ se může stát větším hitem jak Mi Band 3

Cena tohoto nového chytrého náramku je 229 čínských juanů, to je v přepočtu s DPH cca 900 Kč. To je v podstatě identická cena, se kterou startoval náramek Mi Band 3. A není se čemu divit, s tímto náramkem má hodně společného, nicméně v několika parametrech je na tom lépe.

Jednak velikost displeje je 0,95 palce, což je o cca dvě desetiny více než u Mi Band 3. Dále má i lepší rozlišení 240 x 120 pixelů. Opět se využívá AMOLED panel, který je ale tentokrát barevný. Existovat bude i ve verzi s NFC, akorát se tu opět nedá čekat podpora Google Pay, ale pouze lokálních služeb v Číně.

Dále samozřejmě zaznamenává kroky, spálené kalorie, spánek, základní měření sportů a fitness funkce. Zobrazit na displeji dokáže až 10 hovorů a 10 notifikací, kde každý notifikace může mít až 300 slov. Výdrž baterie má být zhruba 18 dní na jedno nabití, kapacitu má 120 mAh. Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.2 a aplikaci MiFit.

Jak se vám líbí tento chytrý náramek od Xiaomi?

Zdroj: c.mi.com

 

Komentáře

SeppWinkler

SeppWinkler 17

15.8.2018 14:52

Páčiť sa mi páči, myslím si však, že Mi Band 3 je lepšia voľba, nakoľko je a asi aj bude rozšírenejší a tým pádom nie je problém s kúpou náhradných remienkov v rozličných farbách za pár korún.

Smates

smates 3

15.8.2018 21:54

Zatim u me stale vedou Xiaomi Amazfit Bip ktery jsem kopil jako nahradu za Mi Band 2.Vydrz 40dni a moznost si vsechny zpravy rovnou precist jednoznacne vede.

RSS (komentáře k článku)