Xiaomi představilo obrovský herní monitor Mi Surface

herni monitor xiaomi

Čínský výrobce Xiaomi se v posledních letech soustřeďuje i na jiné segmenty, než mobilní telefony. Vyrábí spoustu jiných věcí od zubních kartáčků přes větráky až po televize. Nyní čínský gigant představil obří herní monitor Xiaomi Mi Surface. Nabídne velkou úhlopříčku, kvalitní zobrazení barev a zajímavou cenu.

Nový monitor od Xiaomi se řadí do kategorie herních. Disponuje velkým 34″ displejem s rozlišením 3440 x 1440 a 144 Hz odezvou. Panel je typu VA, což je jistě dobrá zpráva, jelikož nabídne lepší podání barev než TN panely. Monitor je prohnutý a nechybí ani podpora AMD FreeSync, ovšem G-Sync od Nvidie zde nenajdeme. Odezva je pak 4 ms, což se dá monitoru vzhledem k jeho vysoké obnovovací frekvenci odpustit.

Monitor Mi Surface vyjde v Číně v přepočtu na přibližně 8 tisíc korun, ovšem nyní ho lze koupit se slevou za 6,5 tisíce. V tuto chvíli se monitor ovšem prodává pouze v Číně a tak cena nezahrnuje poplatky a daně. Pokud se někdy podívá do Evropy, cenu očekáváme okolo deseti tisíc, což je stále přijatelná nabídka.

Líbí se vám nový monitor od Xiaomi?

Zdroj: gearbest.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)