Xiaomi Haylou LS01 jsou nové chytré hodinky za tři stovky. Co nabídnou?

xiaomi haylou ls01 nové chytré hodinky

Společnost Xiaomi představila nové hodinky Xiaomi Haylou LS01, které nabídnou zajímavou výbavu a až neskutečně nízkou cenovku. Haylou je samostatná společnost, která vydala například populární bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Pro, ovšem v oblasti chytrých hodinek je nováčkem. Co tedy hodinky nabídnou?

Xiaomi Haylou LS01 vypadají na první pohled trochu jako Apple Watch. Nabízí tedy čtvercovitý design, ovšem jsou poněkud hranatější a ostřejší než jablečné hodinky. Párování umožňují s jakýmkoliv telefonem s Androidem 4.4 či novějším a iOS 8 a novějším skrz Bluetooth. Dokáží zobrazit nejrůznější notifikace od příchozích hovorů přes zprávy až po e-maily a budík. TFT LCD displej pak nabídne úhlopříčku 1,3″ a disponuje rozlišením 240 x 240 pixelů.

Hodinky zvládnou monitorování srdečního tepu (včetně 24 hodinového sledování) a nechybí ani monitoring spánku, který dokáže zároveň rozpoznat jednotlivé fáze spánkového cyklu. Sportovním měřením pak lze změřit mnoho aktivit od chůze či běhu po cyklistiku až po yogu či horolezecké aktivity. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 210 mAh a mají vydržet až 14 dní na jedno nabití. A cena? 330 korun! Ano. Hodinky lze zakoupit za 99 juanů, což nám v přepočtu dává takto nízkou cenovku. Na trh zamíří už 14. prosince a mají být dostupné i pro globální trh. Tak se nechme překvapit.

Co říkáte na funkce Xiaomi Haylou LS01 a jejich cenu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)