V pondělí startuje Xiaomi Fan Festival. Čekejte obří slevy

Xiaomi Fan Festival 2023 slevy akce

Oficiální český e-shop značky Xiaomi si na období od 24. dubna až do 14. května přichystal tradiční slevovou akci s názvem Xiaomi Fan Festival. V rámci něj bude řada produktů k sehnání za nižší ceny, u některých kousků pak bude tradičně v omezeném množství a v omezené době sleva přímo obří. Každý všední den bude za bezkonkurenční cenu 100 kusů vybraného produktu.

“Každý den (mimo víkendy a svátky) bude ve speciální nabídce jeden produkt, který bude možné zakoupit na xff.xiaomicesko.cz. Bude uveřejněn vždy v 10:00 v omezeném počtu 100 ks na produkt a každý zákazník má možnost zakoupit pouze 1 ks od každého produktu,” upřesňuje pravidla speciální web k této akci.

Xiaomi Fan Festival 2023 produkty slevy

Xiaomi láká na jednotlivé termíny bleskových slev (zboží je vždy obratem vykoupeno) i pomocí rozmazaných detailů produktů. Z nich je patrné, že se můžeme těšit na velmi nízkou cenu třeba u chytrých náramků Xiaomi Band, sluchátek, bezpečnostní kamery, Wi-Fi opakovače nebo i mobilního telefonu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké další rozmazané produkty poznáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)