Společnost Xiaomi je i levný mobilní operátor. Má to však jeden háček

xiaomi mobilni operator

Xiaomi nadále dokáže překvapovat. Zatímco jsme si v posledních letech již zvykli na to, že od této společnosti můžeme vidět i hodně neobvyklé produkty. Věděli jste, že jde i o mobilního operátora a opět s nízkými cenami tak, jak je u Xiaomi zvykem? Má to však jeden “malý” háček. Mobilní SIM kartu si koupíte a služby můžete využívat pouze v Číně.

Mobilní operátor Xiaomi? V Číně je to realita

Xiaomi se snaží bojovat s velkými čínskými operátory. Jedná se v podstatě o virtuálního operátora, kdy se využívá fixní měsíční platba. Funguje na sítích operátora Unicom. Nejnižší možný balíček začíná na částce 5 CNY (cca 20 Kč). Z tohoto balíčku se následně bude odčerpávat kredit za používání internetu, SMS a volání. Podle informací z Číny jsou ceny za služby jedny z nejnižších vůbec.

Xiaomi-Mi-Mobile operator

Za každou jednu minutu hovoru, jednu SMS nebo 1 MB dat zaplatí uživatelé 0,1 CNY (v přepočtu 0,4 Kč). Nechybí ani podpora 4G sítí. Společnost navíc plánuje i speciální balíčky, kdy bude nabízet k telefonům například data zdarma. Vidět jsme to mohli u nedávno představeného Xiaomi Mi Play, ke kterému Xiaomi nabízí 10 GB dat zdarma každá měsíc po dobu jednoho roku. I tato akce se vztahuje pouze na Čínu, protože se využívá právě SIM Xiaomi.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Dokázali byste si představit Xiaomi mobilního operátora v Česku?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)