TOPlist

Do EU přijela koloběžka Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Tady je cena

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 3 Lite EU cena

Na evropské trhy oficiálně vyráží další produkt značky Xiaomi, který byl doposud oficiálně dostupný pouze pro zákazníky v Číně či dalších asijských zemích. Do několika států EU aktuálně zamířila elektrická koloběžka Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Jde například o Španělsko, Francii, Itálii či Nizozemsko.

Cena se na všech pohybuje kolem 450 Eur, tedy zhruba 11 000 Kč. Prodej koloběžky v Česku zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale dá se předpokládat, že se tak co nevidět stane. Ve většině zemí je novinka Xiaomi Electric Scooter 3 Lite dostupná zatím pouze v bílé barvě, pouze Španělé si již mohou objednat černou.

V ČR se v tuto chvíli prodává za 12 500 Kč standardní verze Xiaomi Electric Scooter 3, oproti které má Lite model několik slabších parametrů. Například namísto 300W jmenovitého výkonu, dojezdu až 30 kilometrů nebo možnosti překonání 16% stoupání má Lite verze v popisu 250W výkon, dojezd 20 kilometrů a maximálně 13% stoupání. Obě koloběžky nicméně mají maximální rychlost 25 km/h a totožný design.

Které Xiaomi koloběžky jste už otestovali?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)