Xiaomi Earphones 3 jsou levná bezdrátová sluchátka s ANC a certifikací IP55

xiaomi tws sluchátka

Konec roku se blíží, ovšem Xiaomi nám na včerejší konferenci stihlo přestavit několik velice zajímavých produktů. O telefonech řady Xiaomi 12 nebo fantasticky vypadajících hodinkách Xiaomi Watch S1 už zřejmě víte. Došlo však také na odhalení bezdrátových sluchátek Xiaomi TWS Earphones 3, což je levnější varianta sluchátek Xiaomi TWS Earphones 3 Pro, o kterých jsme vás informovali v září.

Xiaomi Earphones 3 potěší cenou i funkcemi

Xiaomi TWS Earphones 3 se mohou pochlubit ANC režimem, který zvládne potlačit hluk až o 40 dB. Využívají tři různé mikrofony a samozřejmostí je také transparentní režim, který vám propouští hluk z vašeho okolí. Na jedno nabití mají vydržet až 7 hodin, ovšem jedná se o údaj s vypnutým ANC. Dohromady s nabíjecím pouzdrem se tak dostáváme na výdrž solidních 30 hodin. To lze dobíjet přes USB-C nebo bezdrátově. Nechybí ani certifikaci IP55 proti prachu a vodě. Cena pak činí 449 CNY, což je v přepočtu asi 1 500 korun. Ani v případě sluchátek se bohužel nehovořilo o mezinárodní dostupnosti.

Xiaomi Earphones 3

Jaká sluchátka používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)