Xiaomi True Wireless Earphones 3 Pro jsou nová zajímavá sluchátka s ANC a známým designem

xiaomi sluchátka

Společnost Xiaomi včera představila kromě nového telefonu Civi také nové chytré hodinky a sluchátka Xiaomi True Wireless Earphones 3 Pro. Jedná se o klasická TWS sluchátka s ANC, slušnou výdrží a designem, který může mnohým připomínat AirPods Pro.

Xiaomi True Wireless Earphones 3 Pro představena

Sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením hluku a to až o 40 dB, což je dosti slušná hodnota. Nechybí však ani režim Transparency, díky kterému uslyšíte své okolí zcela normálně. Potěší také fakt, že tento model je vybavený funkcí, která slibuje sledování pohybu vaší hlavy a podporuje prostorový zvuk. Nechybí ani kvalitní kodek LHDC 4.0. Co se týče výdrže baterie, sluchátka Xiaomi True Wireless Earphones 3 Pro vydrží až 27 hodin při přehrávání hudby s tím, že je lze nabíjet jak kabelem, tak bezdrátově. Certifikace IP55 slouží jako ochrana proti vodě nebo potu a prozatím jsou k dispozici pouze v Číně. Jejich cena startuje na velmi solidních 700 CNY, což je asi 2 400 korun bez daně.

xiaomi mi true wireless pro 3

Jak se vám nová sluchátka líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)