TOPlist

Levná outdoorová kamera Xiaomi s 2,5K videem míří na globální trh

xiaomi outdoorová kamera cw400
  • Xiaomi představilo outdoorovou kameru CW400 už před rokem v Číně
  • Nyní byla zalistována na webu s produkty, které jsou dostupné globálně
  • Cenu si ale zatím čínský výrobce nechal pro sebe

V říjnu minulého roku jsme vás informovali o tom, že Xiaomi představilo outdoorovou kameru CW400. Ta se až dosud prodávala pouze v Číně, ale nyní se objevila také na seznamu globálně dostupných produktů.

Kamera Xiaomi CW400 je vybavena 4MP snímačem s clonou f/1,6. Nabízí až 2,5K (2560 x 1440) výstup, což je pro účely podobného zařízení více než dostatečná hodnota, k jeho přenosu slouží duální anténa. O noční vidění se starají dvě infračervené diody a bílá světla, takže budete mít svůj pozemek zabezpečený 24/7. Potěší také 360stupňové horizontální a 160stupňové vertikální natočení, to můžete ovládat na dálku skrz aplikaci.

S krycím stupněm IP66 je kamera CW400 odolná proti prachu a vodě. Kromě výše uvedených technických specifikací nabízí kamera Xiaomi CW400 také řadu chytrých funkcí. Mezi ně patří redukce šumu, 15metrový okruh záznamu zvuku či zvukové/světelné varování. Kamera také nabízí časosběrné snímání a samozřejmě nechybí možnost zaplacení cloudového úložiště pro zálohy. Ačkoli datum globálního uvedení na trh zůstává záhadou, v Číně je kamera k dispozici za 299 jüanů, což je přibližně 950 korun.

Jakou outdoorovou kameru máte vy?

Zdroj: gizmochina.com, mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)