Xiaomi představilo chytrou televizi s bezrámečkovým designem

xiaomi chytrá televize

Čínská značka Xiaomi se snaží rozvíjet kam jen to jde. Vyrábí vše od chytrých produktů přes ventilátory až po telefony. V minulosti také představila několik chytrých televizí a včera představila nový model – Mi Full Screen TV Pro. Ten disponuje pouze minimálními rámečky, kterých si z dálky ani nemáme šanci všimnout.

4K panel totiž zabírá až neskutečných 97 % přední plochy. Zbytek konstrukce je tvořen hliníkem. Srdcem chytré televize bude čip Amlogic T972, který má celkem čtyři jádra a je vyroben 12nm procesem. Sekundovat mu budou 2 GB operační paměti RAM a jako úložný prostor nám poslouží 32 GB vnitřní paměti.

Xiaomi Mi Full Screen TV Pro bude k dispozici hned ve třech úhlopříčkách a to 43, 55 a 65 palců. Nechybí podpora asistenta XiaoAI, který je však dostupný pouze v čínštině a angličtině. Xiaomi bude televizor prodávat pravděpodobně pouze v Číně, ale spekuluje se o jejím pozdějším příchodu do USA a Evropy.

Co říkáte na chytrou televizi od Xiaomi?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)