Xiaomi Buds 4 Pro: nádherná sluchátka s dynamickým ANC a slušnou výdrží

xiaomi buds 4 pro

Společnost Xiaomi uspořádala velkou konferenci, na které došlo na představení několika produktů. Hlavní slovo si vzal ohebný Mix Fold 2, ale také hodinky Watch S1 Pro. Kromě to ale došlo také na představení bezdrátových sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro.

Buds 4 Pro jsou nejlepší Xiaomi sluchátka

Sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro vypadají opravdu dobře a mají kulatější tvar než předchozí generace. Cenově i funkcemi budou konkurovat třeba Huawei FreeBuds Pro 2, které jsme pro vás testovali. Mezi klíčové vlastnosti patří dynamické potlačení hluku, které jej dokáže v případě potřeby snížit až o 48 dB, což je solidní hodnota. Tento režim má však tu výhodu, že automaticky rozpozná prostředí a na základě toho zvolí nejvhodnější nastavení.

Pokud by vám však automatický režim nevyhovoval, můžete si vybrat z až šesti režimů v manuálním nastavení. Samozřejmostí je také transparentní režim, který se hodí třeba při chůzi venku. Samotná kvalita zvuku je pak na vysoké úrovni díky 11mm měničům s pohyblivými cívkami. Z kodeků stojí za zmínku SBC, AAC a LHDC 4.0. Hovory mají na starost hned tři mikrofony. Spolu s nabíjecím pouzdrem prý vydrží až 38 hodin s tím, že je lze nabít z 0 na 100 % za půl hodinky a můžete je nabíjet i bezdrátově. V tuto chvíli se prodávají v Číně za cenu 1099 CNY, tedy asi 3900 Kč.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)