Xiaomi Watch S1 Pro jsou parádní hodinky s otočnou korunkou a větším displejem

xiaomi watch s1 pro

Na včerejší akci Xiaomi se neukázal pouze ohebný Xiaomi Mix Fold 2 nebo tablet Xiaomi Pad 5 Pro 12.4, ale také hodinky Xiaomi Watch S1 Pro. Jedná se o vylepšenou verzi klasických Watch S1, které byly představeny loni v prosinci. Nabízí prémiové zpracování, dlouhou výdrž baterie a třeba i digitální korunku.

Xiaomi Watch S1 Pro představeny

Xiaomi Watch S1 Pro mají velikost 46 mm a disponují 1,47palcovým AMOLED displejem s rozlišením 480 x 480 pixelů a maximálním jasem 600 nitů. Tělo je tvořeno z nerezové oceli a počítat můžeme také s voděodolností 5 ATM.

Xiaomi watch s1 pro Unboxing!

Xiaomi watch s1 pro Unboxing!

Ze sledování zdravotních aktivit je zde vše, co byste očekávali. To znamená senzor srdečního tepu, který dokáže zaznamenávat údaje 24 hodin v kuse, stejně tak i SpO2 snímač. Samozřejmostí je také sledování spánku, stresu či teploty pokožky.

Sportovcům poslouží více než 100 režimů a již zmíněná GPS, díky čemuž budou moci nechat mobil doma. Baterie o kapacitě 500 mAh má vydržet až 15 dní na jedno nabití a systém podporuje stejně jako u předchůdce aplikace třetích stran nebo možnost volání díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru. V Číně vychází na 1499 CNY, což je asi 5 200 Kč bez daně.

Jaké chytré hodinky používáte vy?

Zdroj: fonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)