Xiaomi Buds 4 jsou parádní sluchátka s ANC a slušnou cenou

xiaomi buds 4

Kromě Xiaomi 13, hodinek Watch S2 a systému MIUI 14 představil čínský gigant také nová bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 4. Jedná se o levnější verzi již představených Xiaomi Buds 4 Pro, které nemají klasické silikonové špunty.

Xiaomi Buds 4 se mohou pochlubit certifikací IP54 a také podporou dotykových gest. Co se týče samotného zvuku, každé ze sluchátek disponuje duálním magnetickým dynamickým měničem, stejně jako předchozí generace. Nechybí samozřejmě aktivní potlačení okolního hluku, prostorový zvuk nebo transparentní režim. Zvukové nadšence potěší certifikace Hi-Res Audio a také poslední verze kodeku LHDC 5.0.

xiaomi buds 4

Sluchátka Xiaomi Buds 4 mají celkem tři mikrofony, které redukují šum při hovorech, přičemž Xiaomi zmiňuje, že jsou sluchátka schopny eliminovat také hluk větru. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin a 30 minut, avšak firma nezmínila, zda jde o hodnotu se zapnutým, či vypnutým ANC. K dostání budou ve verzích Moon Shadow, Salt Lake White a Field Green a to za cenu 699 RMB, což je v přepočtu asi 2 300 korun. Pravděpodobně se příští rok podívají i k nám do Evropy.

Xiaomi Buds 4 Unboxing & Review

Xiaomi Buds 4 Unboxing & Review

Máte nějaké zkušenosti se sluchátky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)