Xiaomi Book Pro 2022 přijde se 4K OLED displejem a tenkým tělem

xiaomi book pro 2022

V březnu minulého roku představila společnost Xiaomi svou vlajkovou loď Xiaomi Mi 11 Ultra, vedle které se ukázal prémiový laptop Xiaomi Mi Notebook Pro, který se označoval také jako Mi Laptop Pro. Ten se pyšnil prémiovým zpracováním, skvělým displejem a také slušným výkonem. Nyní čínský gigant potvrdil, že se vedle nové řady Xiaomi 12S objeví rovněž nový notebook Xiaomi Book Pro 2022.

Xiaomi Book Pro 2022 bude představen již 4. července

Vedle náramku Xiaomi Mi Band 7 Pro a nových mobilů se tedy můžeme těšit i na laptop. Firma láká na tenkou a lehkou kovovou konstrukci, na první pohled připomíná minulou generaci MacBooku Air. Těšit se můžeme také na 4K OLED displej s podporou technologie Dolby Vision. Přítomná zde bude také funkce MIUI+, díky které bude snadné spolupracovat s chytrými telefony či tablety, které mají nadstavbu MIUI.

Bohužel jsme se nedozvěděli žádné informace o specifikacích. Můžeme však počítat s tím, že kromě výkonného procesoru bude možné si notebook objednat s dedikovanou grafickou kartou, stejně jako loni. Do představení zbývá už jen pár dní, takže pokud se o něm chcete dozvědět více informací, rozhodně nezapomeňte sledovat náš web.

Koupili byste si notebook od Xioami?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)