Náramek Xiaomi Mi Band 8 brzy dorazí s velkými změnami

Xiaomi Smart Band 8 Xiaomi Mi band 8 design pozvánka náramek

Na úterý 18. dubna 13:00 má společnost Xiaomi naplánovanou prezentaci, po které na globální trhy vyrazí minimálně dva velmi zajímavé produkty. A příchod obou již byl oficiálně potvrzen. Jedná se o telefon Xiaomi 13 Ultra, který tuto nejvyšší variaci vlajkového modelu konečně přivede i do našich končin, a chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8 (Xiaomi Mi Band 8 v Číně). Ten vzbudí na první pohled zájem minimálně tím, že se bude bude vzhledově dost lišit od všech předchozích generací. Prozrazují to snímky, které vypustilo do světa přímo Xiaomi.

Xiaomi Band 8 design vzhled oficiální grafika

Na oficiálních renderech zaujme znalce těchto náramků hned několik věcí. V prvé řadě je to úplně nový systém uchycení základních řemínků, u kterých dostala prostor poutka na jeho stranách. Samotný střed náramku bude zřejmě nadále vsazen do pouzdra, ale Xiaomi se se základní sadou pro Smart Band 8 vydá mnohem kreativnějším směrem. K vidění je o připínání na tkaničky.

Zveřejněné obrázky také naznačují, že očekávaný náramek si zachová “tradiční” oválný tvar, nicméně bude asi o něco širší. Tělo se zdá také o nižší než u loňského Xiaomi Smart Band 7. I tak by měl zůstat 1,62″ displej. Nový Band 8 ale evidentně vstupuje trochu více do světa módních doplňků a vystupuje z bubliny sportovního příslušenství. Opět asi můžeme očekávat cenu kolem tisícovky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na podobu nového Xiaomi Band 8?

Zdroj: aheadlines, GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)