Xiaomi v Česku představovalo nové telefony. Jak to na akci vypadalo?

xiaomi akce ceska republika redmi note predstaveni

Včera v podvečer Xiaomi v Česku uspořádalo akci, kde se představilo rovnou několik nových telefonů. Na samotné akci jsme byli rovněž, jak jste si mohli všimnout z několika příspěvků na sociálních sítích. Pojďme se nyní podívat na to, jak to celé probíhalo.

Xiaomi v Česku představilo Redmi Note 7, Mi 9 a Redmi 7

Celá akce se točila hlavně kolem představení Redmi Note 7 v České republice. O samotném telefonu vám neprozradíme mnoho informací. A to z jednoho prostého důvodu. Telefon jsme testovali již dávno před touto akcí a velmi brzy vydáváme kompletní textovou recenzi, kde se dozvíte vše podstatné. Pokud ale nechcete čekat, můžete zamířit do videa níže, kde se o své dojmy podělil Vítek Havliš.

Redmi Note 7 – první zkušenosti s telefonem 📱

Redmi Note 7 - první zkušenosti s telefonem 📱

Zpátky ale k samotné akci, která se uskutečnila v centru současného umění DOX. Speciální byla v tom, že šlo o první akci v Česku, kterou mělo na starost přímo Xiaomi a ne některý z dodavatelů. Pří představení se tak dostalo i na zástupce z Xiaomi, konkrétně Tony Chen, regionální ředitel pro Xiaomi Global. Záznam toho, co o Xiaomi v Česku říkal, můžete nalézt na našem Facebooku.

Kromě představování Redmi Note 7 (Heuréka), se dostalo krátce i na Xiaomi Mi 9 (Heuréka) a Xiaomi Redmi 7 (Heuréka). I na tyto telefony se brzy podíváme podrobněji v recenzích. Následně se na akci vystavovaly i některé jiné produkty od Xiaomi, ať už je to chytrý kartáček, chytrá světla, nositelná elektronika anebo elektrická kola či koloběžky.

Představení Xiaomi Redmi Note 7 v Česku

Představení Xiaomi Redmi Note 7 v Česku

V tomto článku rovněž naleznete videa a fotografie, která byla pořízena právě na Redmi Note 7. Můžete si tak zhruba porovnat, jak zvládá telefon fotografie ve špatných světelných podmínkách, které na podobných akcích jsou poměrně časté.

Xiaomi Redmi Note 7 – ukázkové video z představení telefonu v Česku

Xiaomi Redmi Note 7 - ukázkové video z představení telefonu v Česku

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7

1.0
  • Displej 6,3", 2340 x 1080 px, IPS
  • Procesor Snapdragon 660
  • RAM 3/4 GB
  • Fotoaparát 48 + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 4 899 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na Xiaomi Redmi Note 7?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)