TOPlist

Xiaomi chystá nádhernou powerbanku. Má šílený výkon a dobijete s ní notebook!

xiaomi powerbanka únik
  • Xiaomi brzy představí parádní powerbanku s naprosto šíleným výkonem
  • Bude možné s ní nabíjet nejen telefony, ale i větší notebooky
  • Díky splnění předpisů IATA si ji sebou budete moci vzít i do letadla

Na čínské mikroblogovací platformě Weibo se objevila dosud nepředstavená powerbanka od Xiaomi, která slibuje slušnou kapacitu a extrémně rychlé nabíjení, můžete si ji sebou navíc vzít i do letadla. Leaker @体验more sdílel snímky powerbanky Xiaomi, která se pyšní i neotřelým designem.

Design powerbanky je futuristický s průhlednou přední stranou odhalující vnitřní komponenty. V tomto ohledu se inspiruje modelem CUKTECH 20, shoduje se s ním i v celkové kapacitě 25 000 mAh a má rovněž barevný displej na přední straně. Jediný rozdíl tkví ve výkonu – Xiaomi powerbanka dosahuje maximálního výkonu 212 W, zatímco CUKTECH 20 zvládá 210 W.

Jeden ze sdílených obrázků ukazuje informaci o kapacitě 90,08 Wh, takže powerbanka splňuje předpisy IATA (International Air Transport Association) pro leteckou přepravu. To je pro mnohé uživatele klíčové. První port USB-C na Xiaomi powerbance nabídne až 140W výstupní výkon, druhý 45W a port USB-A pak 120W. Díky tomu si s ní nabijete i větší notebooky, včetně MacBooku Pro 16.

O ceně a dostupnosti se zatím mlčí, ale s ohledem na cenu 129,99 dolarů (asi 3 000 korun) za CUKTECH 20, se dá očekávat podobná cenovka i u Xiaomi novinky.

Koupili byste si tuto powerbanku, kdyby se prodávala v ČR?

Zdroj: ITHome

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)