Mrkněte: Titanová verze Xiaomi 14 Pro vypadá skvěle, navíc je odolnější!

xiaomi 14 pro titan
  • Xiaomi odhalilo na tiskové konferenci speciální edici telefonu Xiaomi 14 Pro
  • Pyšní se titanovým tělem, ale také odolnějším sklem
  • K dostání je pouze v jedné verzi, nad globální dostupností visí otazník

Ve čtvrtek došlo k oficiálnímu odhalení řady Xiaomi 14, kterou doprovodily také chytré hodinky Xiaomi Watch S3. Tato událost však nabídla i něco navíc, jelikož byla oznámena také speciální edice Xiaomi 14 Pro Titanium. Ta se (jak už název říká) pyšní titanovým tělem a vypadá podle mého názoru skvěle.

Speciální edice Xiaomi 14 Pro Titanium je podobná běžnému modelu, ale několik změn tu přece najdeme. Tou první a nejvíce viditelnou je pochopitelně rám z titanové slitiny. Konkrétně se jedná o titan využívaný v leteckém a vesmírném průmyslu, podobně jako u iPhonů 15 Pro. Modul fotoaparátů, respektive jeho okraje zdobí oranžový akcent. Spolu s přírodní titanovou barvou může telefon připomínat Apple Watch Ultra, které sázejí na stejnou barevnou kombinaci.

Dále pak speciální edice přichází se sklem Xiaomi Dragon Crystal Glass na obou stranách zařízení, což zvyšuje odolnost proti poškrábání, standardní verze Xiaomi 14 Pro toto sklo nabízí pouze na displeji.  K dostání je pouze v konfiguraci 16 GB RAM + 1 TB paměti, v Číně vychází na 6 499 juanů, tedy asi 20 700 korun bez daně. Otázkou zůstává, zda se tato verze dostane i na globální trh. Byla by ale rozhodně škoda, kdyby si ho Xiaomi schovalo pouze pro čínské zákazníky.

Xiaomi 14 Pro – The Most Beautiful Beast

Xiaomi 14 Pro - The Most Beautiful Beast

Co říkáte na titanovou verzi Xiaomi 14 Pro?

Zdroj: gizmochina.com, 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)