Xiaomi Watch S3 jsou první hodinky se systémem HyperOS!

xiaomi watch s3 chytré hodinky
  • Xioami na dnešní konferenci v Číně neukázalo jen telefony řady Xiaomi 14
  • Došlo také na uvedení zajímavých hodinek Xiaomi Watch S3 
  • Ty se pyšní vyměnitelnými rámečky a systémem HyperOS

Společnost Xiaomi v rámci své mega akce v Číně představila řadu nových produktů, mezi kterými jsou samozřejmě telefony řady Xiaomi 14, odhalily se ale také hodinky Xiaomi Watch S3 a nový operační systém HyperOS.

Xiaomi Watch S3 mají kvalitní displej a systém HyperOS

Xiaomi Watch S3 přichází s kulatým ciferníkem, který je dostupný ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Hodinky nabízí inovativní „univerzální rámeček“, který lze měnit podle osobního vkusu uživatele. Po výměně mechanického rámečku se vám navíc změní i ciferník v systému. Co se týče displeje samotného, ten nabízí úhlopříčku 1,43 palce a je typu AMOLED. Má maximální svítivost 600 nitů, 60Hz obnovovací frekvencí a jemnost 326 pixelů na palec.

xiaomi výměnitelný mechanismus

Hodinky Xiaomi Watch nabízí pochopitelně také širokou paletu funkcí pro sledování zdravotního stavu – od monitorování spánku přes měření srdečního tepu až po sledování stresu. Jednou z hlavních inovací, kterou Xiaomi představilo, je operační systém HyperOS. Tento systém byl speciálně vyvinut pro hodinky Xiaomi Watch S3 a nabízí zcela nové uživatelské prostředí. S hodinkami můžeme díky přítomnosti eSIM také volat bez toho, aniž bychom u sebe museli mít telefon. Nechybí ani dvoupásmová GPS, výrobce deklaroval výdrž až na 15 dní při běžném používání a dalo by se tedy čekat, že hodinky nejsou postaveny na Wear OS.

Xiaomi Watch S3 byly uvedeny na čínský trh s cenou 799 juanů (přibližně 2 600 korun bez daně) ve standardní verzi a za 999 juanů (asi 3 200 korun bez daně) ve verzi s eSIM. Výše zmíněné rámečky lze spolu s řemínky dokupovat za asi 420, respektive 800 korun bez daně. V tuto chvíli ale není jisté, zda je čínská firma odhalí i globálně.

Jak se vám líbí nové hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com, konference Xiaomi

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)