TOPlist

Jeden z nejlepších fotomobilů současnosti Xiaomi 14 pořídíte nejvýhodněji už jen 5 dnů

xiaomi 14 černá

Komerční článek

  • Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Ultra nyní můžete pořídit výhodně, navíc dostanete dárky za 7 tisíc
  • Pokud nad koupí nejlepších telefonů Xiaomi uvažujete, měli byste si pospíšit
  • Akce u Mobil Pohotovosti totiž končí již 31. března

Uvažujete-li nad pořízením nejlepšího Xiaomi roku, konkrétně Xiaomi 14 nebo Xiaomi 14 Ultra, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Veškeré výhody včasného nákupu už za pár dní končí. Speciálně u Mobil Pohotovosti ušetříte až 2 500 Kč, dostanete dárky za víc než 7 tisíc a prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma. Ale pozor, akce končí už 31. března.

Xiaomi kraluje Leica

Letošní Xiaomi se povedlo po všech stránkách. Vpředu mu dominuje velký 6,73“ AMOLED displej krytý superodolným sklem, uvnitř tiká aktuálně nejlepší čipset – Snapdragon třetí generace. Spolehnout se můžeme také na velkou 5000mAh baterku s 90W rychlým nabíjením nebo na krytí IP68. xiaomi 14 displej

Hlavním tahákem je však čtveřice 50Mpx foťáků Leica, které fotí opravdu náramně. Ostatně posuďte sami, níže najdete malou ochutnávku připravovaného seriálu s tipy, jak nejlépe fotit s vlajkovými smartphony. Konkrétně tyto fotografie byly pořízeny na Xiaomi 14.

Ceny Xiaomi 14 po odečtení bonusů:

xiaomi14_foto tancici dumTančící dům zachycený na Xiaomi 14 v dlouhé expozici

Pořádná porce výhod

Pokud stihnete pořídit nové Xiaomi do 31. března, čeká na vás pořádná hromada výhod. Nejen, že k oběma modelům získáte 3letou záruku zdarma a v případě potřeby i jednu výměnu displeje do 12 měsíců od koupě, ale také megahodnotné dárky. K Xiaomi 14 si za recenzi můžete vybrat parádní sluchátka Xiaomi Buds 5, nebo chytrý náramek Xiaomi Band 8 Pro. K Xiaomi 14 Ultra zase získáte profesionální Photography Kit v hodnotě 5 tisíc a za recenzi bezdrátový nabíjecí stojánek. Veškeré výhody a bonusy najdete přehledně na mp.cz/xiaomi14.

Xiaomi 14 s použitím filtru Leica BW HCZemě – nezemě. Snímek zachycen na Xiaomi 14 s použitím filtru Leica BW HC

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)