Xiaomi 13 Ultra uniká v celé své kráse. Pochlubí se koženými zády a nekompromisní výbavou

Xiaomi 13 Ultra fotoaparáty

Na veletrhu MWC v Barceloně představí Xiaomi své nové vlajkové telefony, které na konci loňského roku ukázal na svém domovském trhu. Řada Xiaomi 13 v sobě bude zahrnovat tři telefony – Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. Kromě nich se ale později letos dočkáme také Xiaomi 13 Ultra, které by se mělo podívat i na evropský trh.

Na sociální síti Weibo se objevila fotografie zachycující prototyp Xiaomi 13 Ultra v celé své kráse. Od svého loňského předchůdce Xiaomi 12S Ultra, které jsme pro vás exkluzivně otestovali se příliš neliší. Můžeme opět počítat s tím obřím kruhovitým modulem fotoaparátů uprostřed. Ten má v sobě hned čtyři fotoaparáty a LED blesk.

Xiaomi-13-Ultra

Pozoruhodný je pak hrbol, který se nachází na horní straně. Loňská Ultra ho neměla. Těžko říct, zda takto bude vypadat i finální verze telefonu, ale vypadá to trochu divně. Co se týče specifikací, můžeme se prý spolehnout na Snapdragon 8 Gen2, displej E6 Super AMOLED od Samsungu a 50Mpx hlavní snímač Sony IMX989.

Jak se těšíte na telefony řady Xiaomi 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)