Naděje žije: Xiaomi 13 Ultra možná koupíme i v ČR

Xiaomi 13 Ultra ČR spekulace únik

Tuzemští zájemci o absolutně nejvybavenější telefony značky Xiaomi se možná po dvouleté pauze dočkají příchodu toho aktuálně nejlepšího i na trh v ČR. Poté, co se zde naposledy v roce 2021 prodával model Xiaomi Mi 11 Ultra a poté byl z nabídky v Evropě vynechán telefon Xiaomi 12S Ultra, se snad i do našich končin letos vydá vlajkový Xiaomi 13 Ultra. Naznačuje to známý tipér a autor úniků IceUniverse na Twitteru.

Loňská Ultra to z Asie na celosvětové trhy nedotáhla nejspíš kvůli přetrvávajícím problémům na poli výroby procesorů. Nyní je situace o něco lepší a tak existuje naděje, že prémiový mobil Xiaomi 13 Ultra (model Xiaomi 13S Ultra prý nebude) oficiálně najdeme i ve zdejší nabídce obchodů. Z hlediska specifikací tohoto telefonu se zatím mluví hlavně o návratu jednopalcového primárního foto senzoru, který zdobil již záda modelu Xiaomi 12S Ultra. Ten se k nám ale právě nedostal, takže by to snad mohlo s mimo jiné s tímto snímačem vyjít letos.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na Ultra modely Xiaomi mobilů?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)