Zatopí konkurenci? Xiaomi 13 Ultra dorazí do Evropy za překvapivou cenu

xiaomi 13 ultra zelená
  • Xiaomi 13 Ultra brzy zamíří do Evropy
  • Má být levnější, než se původně předpokládalo
  • Cenu vyzrazují německé a nizozemské e-shopy

V půlce dubna jsme se konečně dočkali dlouho očekávaného mobilu Xiaomi 13 Ultra, který ukazuje to nejlepší, čeho je aktuálně čínská firma schopna u telefonů dosáhnout. Už několik měsíců zpět se CEO Xiaomi nechal slyšet, že Ultra letos zamíří i do Evropy a nyní uniká další cena.

Předchozí odhady naznačovaly, že Xiaomi 13 Ultra bude v Evropě prodáváno za doporučenou cenu 1 499 eur (asi 35 600 korun). Nicméně několik prodejců nyní odhalilo patrně nižší ceny. Nizozemský Belsimpel a německé Gomibo již mají zařízení v nabídce za cenu 1 299 eur (asi 30 800 korun), respektive 1 277 eur (asi 30 300 korun). To by znamenalo, že bude čínská vlajka o dost levnější, než se původně předpokládalo.

A na co se vlastně těšit? Třeba na nádherný 6,73palcový AMOLED displej s QHD+ rozlišením a jasem až 2600 nitů, čip Snapdragon 8 Gen2 nebo samozřejmě vynikající fotoaparáty v čele s hlavním snímačem Sony IMX989. Chybět nebude ani periskopický foťák, který v Xiaomi 13 Pro chybí. Pokud vás tedy telefon zajímá, můžete si zkrátit čekání třeba přečtením naší recenze.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si prémiový mobil od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)