Balíček toho nejlepšího od Xiaomi: Mobil, hodinky a sluchátka

xiaomi 13 pro

Xiaomi 13 Pro ještě ani nebylo oficiálně představeno, to ale nezabránilo řediteli čínské firmy, Lei Junovi, aby se s námi podělil o Xiaomi 13 Pro Wilderness Green Extreme Package, což bude limitovaná edice balení, které nabídne právě Pro variantu chystané vlajkové lodě, sluchátka Xiaomi Buds 4 a také chytré hodinky Xiaomi Watch S2 v exkluzivních barevných variantách. Můžeme se tedy v detailu podívat na to, jak budou tyto produkty vypadat.

Xiaomi 13 Pro v této verzi dostane hned 12 GB RAM a 512GB úložiště. Pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 a počítat můžeme také s fotoaparáty vyladěné společností Leica, jak napovídá nápis ve fotomodulu. Ten je mimochodem poměrně velký a odpovídá tomu, co jsme již dříve viděli na některých renderech. Počítat můžeme také se zakřiveným displejem a rámečkem z nerezové oceli. V této limitované edici navíc najdeme i kožené pouzdro.

Pokud se tedy na nové telefony od Xiaomi těšíte, rozhodně sledujte náš web, jelikož velká konference se bude konat již tuto neděli. Mimo hardwarové novinky můžeme počítat také s představením nadstavby MIUI 14.

Na kterou novinku od Xiaomi se těšíte nejvíce?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)