Bude tohle hit? Vlajkové Xiaomi 13 Pro se poodhalilo s předstihem

Xiaomi 12

Už v listopadu by měla společnost Xiaomi ukázat vlajkové mobily řady Xiaomi 13, která v sobě má zahrnovat základní a Pro model. Varianta Ultra se pravděpodobně ukáže až později. Klíčový je pro nás ale fakt, že by se konečně měla prodávat také v Evropě a zatopit tak konkurenci v podobě třeba Galaxy S23 Ultra. Nyní se na internetu objevila reálná fotografie Xiaomi 13 Pro, ze které lze vyčíst spoustu zajímavostí.

Stejně jako u Xiaomi 12 Pro, na který si u nás můžete přečíst recenzi se můžeme těšit na zakřivený panel. Konkrétně půjde o Samsung E6 AMOLED s 2K rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Namísto názvu telefonu vidíme označení “nuwa”, jak se interně Xiaomi 13 Pro označuje. Čipsetem, který se umí v případě potřeby nataktovat až na 3 GHz je s největší pravděpodobností dosud neoznámený Qualcomm Snapdragon 8 Gen2. Dopomáhat mu má 12 GB operační paměti RAM.

xiaomi 13 únik

Systémem je pak Android 13 s nadstavbou MIUI 14. Na zadní straně nalezneme tři 50Mpx fotoaparáty a těšit se můžeme také na 100W drátové a 50W bezdrátové nabíjení. Rozhodně se tedy máme na co těšit.

Jak se těšíte na Xiaomi 13 Pro?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)