Další Xiaomi dostává Android 13 s MIUI 14. V Česku je poměrně populární

Xiaomi 12T Pro Android 13 MIUI 14

Xiaomi sice představilo Android 13 s nadstavbou MIUI 14, avšak téměř okamžitě poté začalo aktualizovat první telefony. V tuto chvíli se dostává také na populární Xiaomi 12T Pro s 200Mpx fotoaparátem, které jsme pro vás mimochodem recenzovali. Aktualizace přináší několik podstatných vylepšení a zaměřuje se hlavně na optimalizaci systému.

V současné době se šíří ve většině evropských zemí a to včetně České republiky. Označuje se jako V14.0.6.0.TLFEUXM a mimo systém MIUI 14 přináší také lednové bezpečnostní záplaty. Jedná se o první hlavní aktualizaci Androidu na tento model, což znamená, že se dočkáme ještě minimálně dvou. Mobil dostane tedy minimálně Android 15, což není úplně špatná vizitka.

Pokud se chcete o MIUI 14 dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na náš souhrnný článek, kde zmiňujeme optimalizaci, nové animace, nový design ikon a v neposlední řadě také nové widgety.

Už jste dostali aktualizaci na MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)