Xiaomi 12T Pro má dostat 200Mpx foťák, hromadu výkonu a skvělý displej

xiaomi 11t

Řada Xiaomi 12T bude opět zaměřena na to, aby poskytla co možná nejlepší poměr mezi cenou a výkonem a nyní jsme se dozvěděli, že možná dostane nový 200Mpx hlavní snímač. Mělo by se jednat o stejný fotoaparát jako v případě chystané Motoroly Moto X30 Pro.

Xiaomi 12T Pro prý dostane 200Mpx foťák

Vietnamský YouTuber The Pixel ve svém videu hovoří o vlajkovém mobilu Xiaomi, který dostane čipset Snapdragon 8+ Gen1 a právě 200Mpx fotoaparátem. Podle dalšího leakera mluvil právě o Xiaomi 12T Pro. Z výbavy stojí za zmínku také 8/12 GB RAM, 5000mAh baterie s podporou 120W nabíjení nebo 120Hz OLED displej. Mělo by jít mimochodem o ten nejlepší displej v dané cenové kategorii.

Vzhledem k tomu, že se zařízení nedávno objevilo na certifikaci FCC nemusí být jeho příchod tak daleko. Jsme sami zvědaví, jaké telefony nakonec čínská firma uvolní na globální trh. O Xiaomi 12S se zatím mlží a právě Xiaomi 12T (Pro) by se jakožto nástupce populární řady Xiaomi 11T mohlo objevit i v Evropě.

Jaký Xiaomi mobil vás zatím oslovil nejvíce?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)