Stream: Kde a kdy dnes sledovat uvedení mobilů Xiaomi 12S?

Xiaomi 12S stream prezentace uvedení

Uběhly téměř přesně na den tři měsíce od představení série mobilních telefonů Xiaomi 12 a populární čínská společnost chystá uvedení další odvozené řady. Dvanáctou generaci vlajkových telefonů této značky za pár hodin doplní mobily Xiaomi 12S. Pokud si budete chtít vychutnat prezentaci naživo, máme pro vás správné místo ke sledování i informaci o čase, kdy k uvedení dojde.

Xiaomi 12S Series New Product Launch Event

Xiaomi 12S Series New Product Launch Event

Xiaomi bude prezentaci vysílat v sedm hodin večer pekingského času. To u nás odpovídá času 13:00. Mezi oficiální vysílací kanály patří také značkový YouTube kanál, který najdete i v náhledu výše. Před streamem si můžete zapnout upozornění, pokud máte strach, že byste mohli začátek zmeškat.

Jak už to tak u Xiaomi bývá, nová zařízení byla již před oficiálním uvedením předmětem velkého množství úniků. Informace přitom vypouštěl i výrobce. Víme tak například o Leica foto optice, procesoru Snapdragon 8+ Gen 1 nebo LTPO 120Hz displeji ve všech třech modelech Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro a Xiaomi 12S Ultra. Poslední jmenovaný bude mít čest uvést na trh první mobilní jednopalcový foto senzor Sony IMX989.

Na co se u mobilů Xiaomi 12S nejvíce těšíte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)