Jeden z nejočekávanějších Xiaomi mobilů se pochlubí fajn novinkou

xiaomi 12 ultra

Od představení řady Xiaomi 12 uběhlo už několik měsíců a očekávaný model Xiaomi 12 Ultra stále nikde. Proč? Důvodů je asi hned několik. Není to tak dávno, co se objevila informace o tom, že bude chystaná vlajka jedna z vůbec těch prvních, která přinese čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1+, takže se v tuto chvíli možná čeká na Qualcomm. Nebo snad i na Sony? Podle se totiž chystá zcela nový snímač.

Xiaomi 12 Ultra má dostat snímač Sony IMX989

Populární leaker DigitalChatStation na svém Weibo účtu sdílel informaci o tom, že Sony připravuje nový snímač z řady Sony IMX9, který má dostat označení Sony IMX989. Pochlubí se 50Mpx rozlišením a velikostí téměř jednoho palce. A právě ten by měl debutovat v připravovaném Xiaomi 12 Ultra.

Xiaomi 12 Ultra render

Je jasné, že bude chtít čínský gigant s tímto kouskem konkurovat těm nejprémiovějším Android mobilům na trhu jako je Samsung Galaxy S22 Ultra, takže nechce v oblasti fotoaparátů nic nechat náhodě a již tak skvělé snímače v námi recenzovaném Xiaomi 12 Pro ještě vylepší. Vypadá to tedy, že se opravdu máme na co těšit.

Jak jste spokojeni s vaším foťákem u mobilu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)