Potvrzeno: Xiaomi 12 Lite 5G nabídne 120Hz displej, 67W nabíjení a 108Mpx foťák

xiaomi 11 lite 5g ne

V březnu minulého roku představila společnost Xiaomi model 11 Lite 5G, aby jej na podzim nahradila modelem Xiaomi 11 Lite 5G NE. Podle dostupných informací se však brzy dočkáme i Evropě plnohodnotného nástupce v podobě Xiaomi 12 Lite 5G. A právě tento model byl nyní spatřen ve krátkém unboxing videu na Twitteru.

Xiaomi 12 Lite 5G se ukazuje v krátkém videu

Z něj můžeme vyčíst, že bude disponovat plochým panelem s průstřelem uprostřed a poměrně tenkými rámečky. Samozřejmostí je také tradiční uspořádání hardwarových tlačítek – na pravé straně se nachází jak power tlačítko, tak i ovládání hlasitosti. Video nám prozradilo také několik klíčových specifikací. Těšit se můžeme na 120Hz AMOLED panel, 67W nabíjení nebo 108Mpx hlavní fotoaparát. Nutno dodat, že současná generace, tedy 11 Lite 5G NE nabízí 33W nabíjení a 90Hz displej.

S největší pravděpodobností bude pod kapotou tikat čipset Qualcomm Snapdragon 778G, tedy totožný čipset, který je u aktuálního modelu. Dopomáhat mu má 8 GB RAM. K představení by mělo dojít během několika následujících týdnů.

Jak se těšíte na Xiaomi 12 Lite 5G?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)