Uniká podoba blížícího se Xiaomi 11T Pro. Známe také některé specifikace

xiaomi 11t

Po několika předchozích spekulacích na internet unikají rendery připravovaného modelu Xiaomi 11T Pro. Ne, nemáme chybu v názvu. Dle prvních informací má být tento telefon prvním modelem bez ikonického “Mi” v názvu. Kromě toho známe také některé hardwarové specifikace.

Rendery Xiaomi 11T Pro

Rendery publikoval leaker Ishan Agarwal a je z něj mimo jiné patrné, že telefon dostane 108MPx hlavní snímač. Je ale třeba dodat, že se nejedná přímo o oficiální snímky. Asi nikoho nepřekvapíme s tím, že se Xiaomi 11T Pro nevzdalo designového jazyku řadu Mi 11 a pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 spolu s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm. Baterie dostane kapacitu 5 000mAh a bude podporovat až 120W nabíjení. Dřívější spekulace také říkají, že se dočkáme AMOLED displeje s Full HD+ rozlišením a samozřejmě 120Hz obnovovací frekvencí. Dočkat bychom se jej mohli už 15. září na plánované Xiaomi konferenci.

Rendery Xiaomi 11T Pro

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)