TOPlist

Toto Xiaomi se v ČR prodávalo jako na běžícím páse. Nyní dostává MIUI 14

xiaomi 11t pro android 13

Xiaomi 11T Pro patřilo ve své době k nejpopulárnějším telefonům nejen v Česku, ale po celém světě. Nabízelo totiž vynikající poměr mezi cenou a výkonem a uživatelé, kteří si jej pořídili nemusí litovat. Telefon totiž debutoval se systémem Android 11, později dostal aktualizaci na Android 12 a nyní do něj míří Android 13 s nadstavbou MIUI 14.

Xiaomi 11T Pro se i v roce 2023 chlubí velice dobrými parametry. Nabízí 6,67palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Opomenout nesmíme ani velice slušný čipset Qualcomm Snapdragon 888 5G nebo rychlé 120W nabíjení. Nejnovější aktualizace V14.0.1.0.TKDINXM, by měla být k dispozici pro indickou, evropskou a globální verzi Xiaomi 11T Pro. Takže pokud telefon máte, zkontrolujte, zda ji máte k dispozici, případně nám prosím dejte vědět do komentářů.

Jaké novinky obsahuje MIUI 14?

  • Engine photon umožňující vývojářům vytvářet rychlejší a úspornější aplikace
  • nové widgety
  • nové ikony
  • složky s aplikacemi
  • vylepšené soukromí a zabezpečení
  • snadnější propojení s dalšími produkty Xiaomi
  • nové možnosti v rámci rodinného sdílení

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už jste dostali nadstavbu MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)