Legendární XCOM 2 konečně vyjde na Android. Známe datum

XCOM 2 Collection Android

Fanoušci globálně populární tahové strategie XCOM 2 a majitelé Android mobilů či tabletů v jednom se mohou těšit na okamžik, na který si roky brousili zuby. Společnost Feral Interactive před pár hodinami oznámila datum vydání této legendy pro “droidí” platformu. A to ve formě celé kolekce, která obsahuje nejen hlavní titul, ale i množství DLC neboli dodatečných datadisků.

XCOM 2 Collection – Coming to Android 13th July

XCOM 2 Collection – Coming to Android 13th July

Základní hru XCOM 2: War of the Chosen postupně doplní módy Alien Hunters, Shen’s Last Gift, Anarchy’s Children a Resistance Warrior Pack. Ke stažení a instalaci hry je možné se už nyní předregistrovat přímo v Obchodě Play (panel níže). K uvolnění hry pro první zájemce dojde 13. července. XCOM 2 Collection pro Android bude stát 25 dolarů / 28 eur, tedy v rozmezí 540 – 720 Kč. Ve hře samotné již nebude žádný systém transakcí.

XCOM 2 Collection
XCOM 2 Collection

Vydavatelé populární strategie slibují efektivní využití dotykového ovládání a perfektní vyladění pro telefony a tablety. Hra bude dostupná pro zařízení s Androidem 9 či novějším a vyžádá si minimálně 8,5 GB prostoru v úložišti.

Jaké strategie teď na mobilu hrajete?

Zdroj: Feral Interactive

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)