Očekávaný mobilní World Of Warcraft spin-off prý nebude

World Of Warcraft mobilní spin-off Neptune zrušení

Společnosti Blizzard Entertainment a NetEase údajně ukončily více než tříletý vývoj vyhlížené mobilní hry ze světa extrémně populárního PC titulu World Of Warcraft. Podle redakce Bloomberg, která se zprávou přišla, jsou důvodem neshody ve financování projektu. Firma NetEase měla v návaznosti na toto rozhodnutí propustit 100 vývojářů. Hry, která neměla být plnohodnotnou mobilní variací nýbrž takzvaným spino-ffem pokrývajícím jinou časovou linii či události, se tedy podle všeho fanoušci nedočkají.

Zmíněný projekt nesl označení Neptune a šlo o jeden ze tří známých titulů World Of Warcraft pro mobilní zařízení. Další, s kódovým označením Orbis, byla AR hra ve stylu Pokémon GO a byla údajně zrušena na začátku tohoto roku. Třetím je Warcraft Arclight Rumble, strategická hra, která se hraje podobně jako Crash Royale. Warcraft Arclight Rumble má za sebou první uzavřené beta testování.

Ukončení vývoje naznačuje, že dlouhodobý vztah mezi Blizzardem a NetEase možná není úplně zdravý. Uvidíme, jak se situace dál vyvine. V tuto chvíli se obě firmy mohou těšit z úspěchu hry Diabl Immortal.

Co říkáte na ukončení celého projektu?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)