Woorld je jedna z prvních her s podporou Tanga

woorld

První telefon s podporou Tanga konečně vyšel. Lenovo Phab2 Pro se dá na prvních trzích koupit. A rovnou začali vycházet i první aplikace a hry. Jednou z těch povedenějších je Woorld.

Woorld: Pokročilá AR hra pro Tango

Tvůrce slavných výstředních her Katamari Damacy nebo Noby Noby Boy, Keita Takahashi přichází s další hrou v podobném duchu a rovnou v rozšířené realitě. Opět v ní hráči naleznou roztomilou animovanou grafiku. Jelikož ale podporuje Tango, všechno kolem tvoří reálné objekty z hráčova okolí.

Introducing WOORLD

Introducing WOORLD

Hráči si zmapují své okolí, do kterého pak můžou přidávat různé objekty jako domy, mraky, pyramidy, houby, sněhuláky atd. Možností je hodně. Všechny objekty pak mezi sebou různě interagují, například výhonek se promění v květinu, když dostane vodu z mraku apod.

Jedná se o takové virtuální pískoviště, ve kterém se může využít díky Tango okolí. A co to vlastně Tango je? Rozšířená realita pro přenosná zařízení, která dokáže mnohem lépe rozeznávat okolí a objekty, než klasický foťák. Více informací můžete nelézt v našem článku ZDE.

WOORLD
WOORLD

Těšíte se, až se telefony s Tangem dostanou na náš trh?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)