Menu

Woorld je jedna z prvních her s podporou Tanga

První telefon s podporou Tanga konečně vyšel. Lenovo Phab2 Pro se dá na prvních trzích koupit. A rovnou začali vycházet i první aplikace a hry. Jednou z těch povedenějších je Woorld.

Woorld: Pokročilá AR hra pro Tango

Tvůrce slavných výstředních her Katamari Damacy nebo Noby Noby Boy, Keita Takahashi přichází s další hrou v podobném duchu a rovnou v rozšířené realitě. Opět v ní hráči naleznou roztomilou animovanou grafiku. Jelikož ale podporuje Tango, všechno kolem tvoří reálné objekty z hráčova okolí.

Hráči si zmapují své okolí, do kterého pak můžou přidávat různé objekty jako domy, mraky, pyramidy, houby, sněhuláky atd. Možností je hodně. Všechny objekty pak mezi sebou různě interagují, například výhonek se promění v květinu, když dostane vodu z mraku apod.

Jedná se o takové virtuální pískoviště, ve kterém se může využít díky Tango okolí. A co to vlastně Tango je? Rozšířená realita pro přenosná zařízení, která dokáže mnohem lépe rozeznávat okolí a objekty, než klasický foťák. Více informací můžete nelézt v našem článku ZDE.

WOORLD
WOORLD
Developer: Funomena LLC
Price: Free

Těšíte se, až se telefony s Tangem dostanou na náš trh?

Zdroj: engadget.com

 

Komentáře

ForFunFlex2

z aplikace
3.11.2016 7:36

nekontabilni s Flex2 6.0.1

Daevis

David TrlicaRedaktor 22

3.11.2016 13:17

Jak jsme psali v článku, momentálně hra funguje pouze na telefon Lenovo Phab2 Pro, který jako první podporuje technologii Tango pro rozšířenou realitu. Na jiném zařízení hru zatím nespustíte.

RSS (komentáře k článku)