Nový fitness náramek Withings Pulse HR vydrží až 20 dní na jedno nabití

chytry fitness naramek withings pulse hr

Společnost Withings se soustředí hlavně na analogové hybridní hodinky. Dnes se ale společnost vrátila o pár let zpátky a představila nový fitness náramek Pulse HR. Jedná se o nástupce pět let starého Withings Pulse. Jaké jsou novinky a co fitness náramek umí?

Withings Pulse HR je vybaven senzorem srdečního tepu, podporuje i connected GPS

Withings se po pěti letech vrací k fitness náramků. Svou cenovkou 130 dolarů (v přepočtu cca 3 600 Kč) se zařadí po bok Fitbit Charge 3 nebo Garmin Vivosmart 4. Konkurenci má tak poměrně velkou. Používá PPG senzor srdečního tepu, který bude tep měřit pravidelně každých 10 minut. Klasickou GPS náramek nepodporuje, alespoň je ale k dispozici connected GPS, kdy se dá využít GPS z telefonu.

Náramek má voděodolnost 5ATM, dokáže měřit 30 odlišných aktivit, které dokáže i automaticky poznat. Potěší obrovská výdrž baterie, podle výrobce vydrží Pulse HR rovných 20 dní. To je velký rozdíl oproti konkurenci od Fitbitu či Garminu, které vydrží maximálně jeden týden. Design vypadá hodně genericky a moc se neliší od jiných náramků. Samozřejmostí je propojení s telefonem, například na přijímaní notifikací. Do prodeje se dostává 5. prosince.

Jak se vám líbí náramek Withings Pulse HR?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)