Náramek Garmin VivoSmart – nové funkce a propojení s telefonem

vivosmart cover

Značka Garmin je na poli nejrůznějších sporttesterů s GPS již léta pojmem a produkty řady ForeRunner slaví u sportovců úspěch po celém světě. Před časem výrobce vstoupil i do segmentu chytrých náramků s produktem Garmin VivoFit. Potencionální zákazníky se snažil zaujmout především dlouhou výdrží na baterii (až jeden rok). Nově představil Garmin VivoSmart, který přináší spoustu nových funkcí, ale ztrácí působivou výdrž baterie. Nově vydrží maximálně týden.

garmin vivosmart

VivoSmart není nástupcem staršího VivoFitu. Oba produkty budou existovat vedle sebe. Zatímco VivoFit je zaměřen výhradně na monitoring tělesné aktivity či spánku, VivoSmart k tomu přidává OLED displej pro zobrazování notifikací z telefonu. Propojení funguje skrze bluetooth a díky inteligentním upozorněním byste neměli prošvihnout nic podstatného. Fitness funkce však do pozadí neustoupily. Naopak. Za příplatek si ke Garmin VivoSmart můžete pořídit i hrudní pás pro snímání srdečního tepu. Novinka je vodotěsná, podle výrobce nebude náramku vadit ani plavání. Stejně jako u všech ostatních wearables je zamýšleno, abyste VivoSmart nosili 24 hodin, 7 dní v týdnu.

garmin vivofit vs vivosmart Porovnání funkcí náramků Garmin VivoFit a Garmin VivoSmart.

Ekosystém zůstává stejný, data putují do služby Garmin Connect. Design vypadá povedeně, uvidíme, jak dobře “měřák” padne na ruku. K dispozici je vícero barevných provedení a ne zrovna nízká cena. Základní verze přijde na 169 $ (3 550 Kč), pokud máte zájem o hrudní pás, připlatíte dalších 30 dolarů. VivoSmart to stihne pod letošní stromečky, prodávat by se měl od listopadu. Více info zjistíte na stránkách výrobce.

Garmin vívosmart fitness and activity tracker: Join the Movement

Garmin vívosmart fitness and activity tracker: Join the Movement

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)