Garmin Vivofit – chytrý fitness náramek již v prodeji

Garmin Vivofit cover

Značka Garmin je na poli nejrůznějších sporttesterů s GPS již léta pojmem a produkty řady ForeRunner slaví u sportovců úspěch po celém světě. Není tedy divu, že se výrobce rozhodl zasáhnout i do sféry chytrých náramků.

garmin vivofit multiple

Během letošního veletrhu CES ukázal produkt Garmin Vivofit. Díky zabudovanému krokoměru změří náramek vaši každodenní aktivitu. O motivaci se postarají každodenní cíle a detailní statistiky na internetu, kam se každý váš krok uloží. Jestli se Garmin Vivofit něčím výrazně odlišuje, je to výdrž baterie. Ta dosahuje jednoho roku.

garmin vivofit sum

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Náramek vám dobře poslouží i v noci, kdy zanalyzuje kvalitu vašeho spánku. Vivofit, stejně jako další produkty Garminu, používá webové rozhraní GarminConnect. Pokud tedy vlastníte více přístrojů od tohoto výrobce, budete mít všechno na jednom místě.

garmin vivofit dash

Garmin Connect™
Garmin Connect™

Třešničkou na dortu je vodotěsnost do 50 metrů a možnost připojení hrudního pásu pro monitorování srdečního tepu. Nevýhodou pak absence podsvícení. Cena startuje na 2990 ,-, což není úplně málo.

Zdroj: Engadget

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)