Fitbit Charge 3 představen: Nástupce skvělého náramku s mnoha novinkami

fitbit-charge-3

Dnes se oficiálně představil nový chytrý náramek Fitbit Charge 3. Jedná se o nástupce bestselleru Charge 2. Nový chytrý náramek je voděodolný, má dotykový displej, podporuje více než 15 módu pro cvičení a vydrží až týden na jedno nabití. Co dalšího si Fitbit přichystal?

Fitbit Charge 3 nechybí prémiový design nebo chytré funkce

Nový chytrý náramek má poměrně dost vylepšení oproti předchozí verzi Charge 2. Hliníkové pouzdro náramku je o 20 procent lehčí. Displej je o 40% větší, chrání jej Gorilla Glass a má také 2x vyšší jas, v neposlední řadě podporuje více odstínů šedi. Baterie podle údajů Fitbitu vydrží průměrně o dva dny více, voděodolnost má nový chytrý náramek do 50 metrů.

„S Charge 3, stavíme na úspěchu našeho nejprodávanějšího portfolia a uvádíme na trh nejmodernější chytrý náramek, který nabízí extrémně tenký, pohodlný a prémiový design spolu s pokročilými funkcemi pro zdraví a kondici, tedy přesně to, co naši uživatelé chtějí. Charge 3 dává stávajícím zákazníkům přesvědčivý důvod k přechodu na novější model a současně nám dovoluje oslovit nové zákazníky, kteří chtějí mít elegantnější a cenově dostupnější chytrý náramek”, sdělil James Park, spoluzakladatel a CEO společnosti Fitbit.

Introducing Fitbit Charge 3

Introducing Fitbit Charge 3

Uživatelské prostředí bylo přepracováno, dostalo se i na nové animace a grafiku. Ve výsledku mají změny pomoct s dosažením milníků a pomohou uživatelům zůstat soustředěnými pro dosažení dalšího cíle. Vylepšena byla také funkce 24/7 PurePulse, hlavně pokud jde o měření spálených kalorií a klidový srdeční tep. Nově se přidal také SpO2 senzor pro odhadování hladiny kyslíku v krvi. Na GPS se stále nedostalo, nicméně funguje alespoň Connected-GPS, takže můžete hodinky propojit s telefonem a „vypůjčit“ si GPS z telefonu. Samozřejmě je mínusem to, že při sportování musíte mít telefon u sebe. V neposlední řadě se dostalo na monitorování ženského zdraví, jako je přehled menstruačního cyklu pro ženy. Fitbit Charge 3 bude dostupný také u nás. A to v průběhu října 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3 890 Kč.

Jak se vám líbí Fitbit Charge 3? Co říkáte na novinky?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)