Menu

Fitbit Charge 3 představen: Nástupce skvělého náramku s mnoha novinkami

Dnes se oficiálně představil nový chytrý náramek Fitbit Charge 3. Jedná se o nástupce bestselleru Charge 2. Nový chytrý náramek je voděodolný, má dotykový displej, podporuje více než 15 módu pro cvičení a vydrží až týden na jedno nabití. Co dalšího si Fitbit přichystal?

Fitbit Charge 3 nechybí prémiový design nebo chytré funkce

Nový chytrý náramek má poměrně dost vylepšení oproti předchozí verzi Charge 2. Hliníkové pouzdro náramku je o 20 procent lehčí. Displej je o 40% větší, chrání jej Gorilla Glass a má také 2x vyšší jas, v neposlední řadě podporuje více odstínů šedi. Baterie podle údajů Fitbitu vydrží průměrně o dva dny více, voděodolnost má nový chytrý náramek do 50 metrů.

„S Charge 3, stavíme na úspěchu našeho nejprodávanějšího portfolia a uvádíme na trh nejmodernější chytrý náramek, který nabízí extrémně tenký, pohodlný a prémiový design spolu s pokročilými funkcemi pro zdraví a kondici, tedy přesně to, co naši uživatelé chtějí. Charge 3 dává stávajícím zákazníkům přesvědčivý důvod k přechodu na novější model a současně nám dovoluje oslovit nové zákazníky, kteří chtějí mít elegantnější a cenově dostupnější chytrý náramek”, sdělil James Park, spoluzakladatel a CEO společnosti Fitbit.

Uživatelské prostředí bylo přepracováno, dostalo se i na nové animace a grafiku. Ve výsledku mají změny pomoct s dosažením milníků a pomohou uživatelům zůstat soustředěnými pro dosažení dalšího cíle. Vylepšena byla také funkce 24/7 PurePulse, hlavně pokud jde o měření spálených kalorií a klidový srdeční tep. Nově se přidal také SpO2 senzor pro odhadování hladiny kyslíku v krvi. Na GPS se stále nedostalo, nicméně funguje alespoň Connected-GPS, takže můžete hodinky propojit s telefonem a “vypůjčit” si GPS z telefonu. Samozřejmě je mínusem to, že při sportování musíte mít telefon u sebe. V neposlední řadě se dostalo na monitorování ženského zdraví, jako je přehled menstruačního cyklu pro ženy. Fitbit Charge 3 bude dostupný také u nás. A to v průběhu října 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3 890 Kč.

Jak se vám líbí Fitbit Charge 3? Co říkáte na novinky?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

P1azer

P1azer 14

20.8.2018 17:15

Koukám, že Huawei Band 2 Pro je stále asi nejlepší pro začátečníky. Za ty peníze nabídne i GPS modul a super výdrž (teda pokud není GPS stále aktivní). Navíc ho teď rozdávali k vybraným telefonům zdarma.

Afrodedek

Afrodedek 3

20.8.2018 17:54

Dobré odpoledne,
pokud se nemýlím, tak je vodotěsnost jen na povrchové plavání a sprchování, podobně jako u Mi Band 3. Těmi 50 metry byste mohli někoho lehce mystifakovat ;-)
Díky a mějte se pěkně.

Wortos

wortos 62

20.8.2018 23:28

fitbit at se snazi jak se snazi stejne nikdy nebudou pebble i kdyz je koupili .. nechapu ze kdyz je koupili proc v nich nepokracovali nejlepsi chytre hodinky kdo je mel pochopi

Fenix125

Fenix125 2

21.8.2018 5:55

Já bych spíš pro začátečníky doporučil Amazfit Bip, jednak je cenově dostupnější (do 2000 Kč, záleží na prodejci), dále má GPS a nakonec dlouhá výdrž baterie, kde při 2,5 hodiny na GPS vydržel 27 dní do nabíjení. Podruhé jsem ho ještě nenabíjel :-)

Uni

uni -191

21.8.2018 7:12

No za ty prachy nic moc tedy… Kdyby to aspoň mělo BT a paměť na skladby, ale takto i s ohledem na nepřítomnost GNSS je to opravdu jen doplněk k mobilu….

RSS (komentáře k článku)