Windows apka Váš Telefon a Samsung zavádí šikovnou novinku

Windows Váš Telefon poslední spuštěné aplikace

Do Windows nástroje Váš Telefon míří v rámci stále silnější spolupráce Microsoftu se společností Samsung další vychytávka pro efektivní propojení mobilů této značky s PC. Prostředí v počítači se v rámci nejbližší aktualizace naučí zobrazovat poslední spuštěné aplikace v mobilu. A to rovnou v oznamovací oblasti systému Windows. Díky tomu bude možné při připojení mobilu rychleji pokračovat v rozdělané práci nebo svižněji navázat na rozběhnuté hraní.

U mě v kombinaci Samsung Galaxy S21 Ultra a Windows 11 se novinka, kterou korejská firma představila v rámci poslední prezentace Galaxy Unpacked, zatím neobjevila. Nicméně díky oficiálnímu náhledu si můžeme udělat obrázek, jak intuitivní nové řešení bude. Zavádění je prý postupné.

Link to Windows
Link to Windows

Přímé spouštění mobilních aplikací na obrazovce je skrze Váš Telefon možné již několik měsíců, přičemž ze seznamu aplikací se dají některé připnout jako oblíbené. Oznámená novinka je dalším krokem pro zrychlení práce. Vývojáři k funkci doplnili, že je pro její chod potřeba Samsung telefon se systémem One UI 3.1.1 a novějším a současně aplikace Odkaz na Windows minimálně ve verzi 2.3.

Jak často používáte nástroj Váš Telefon?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)