Máte Nvidia grafiku? Nová Windows 11 aktualizace vás otráví

nvidia windows 11 22h2

Microsoft systém Windows 11, který se své premiéry dočkal téměř před rokem pravidelně aktualizuje. Nový update 22H2 je jedním z těch vůbec největších. Přidává zajímavé funkce, ale hráčům, kteří mají grafickou kartu Nvidia způsobuje potíže.

Aktualizace Windows 11 22H2 přidává nová gesta, vylepšuje režim soustředění, díky kterému se nemusíte nechat rozptylovat ostatními aplikacemi, nebo disponuje možností vytvořit složku v nabídce Start. To vše je fajn. Pokud však často hrajete hry, raději se aktualizaci alespoň nějakou dobu vyhýbejte. Uživatelé si totiž stěžují na výrazný pokles výkonu u grafik Nvidia. Některým hráčům se dokonce začala objevovat nechvalně známá modrá obrazovka smrti.

Windows 11 2022 Update — Official Release Demo (Version 22H2)

Windows 11 2022 Update — Official Release Demo (Version 22H2)

Nvidia už na problém zareagovala a vydala novou aktualizaci Nvidia GeForce Experience, která by měla problémy řešit. V tuto chvíli je však ve fázi beta testování a nefunguje všem uživatelům. Naopak pokud máte grafiku od AMD či Intelu, nemusíte se podobných nepříjemností obávat.

Poznámka redakce

O systému Windows 11 vás v posledních měsících informujeme poměrně často. Ve směru podpory Android aplikací jde totiž o obrovský skok kupředu. V kombinaci s aplikací Váš telefon si můžete vytvořit velmi podobný ekosystém a provázanost, jakou nabízí Apple a jeho macOS s iOS.

Setkali jste se s podobným problémem?

Zdroj: ComputerWorld

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)