Windows 10 dostane nové uživatelské prostředí. Podívejte se na video

windows 10 uživatelské prostředí

Očekává se, že společnost Microsoft brzy skrz online událost představí novou službu Microsoft 365. Ta bude založena na měsíčním předplatném a bude zahrnovat spoustu programů. Možná se však bude mluvit i o něčem jiném, jelikož hlavní produktový ředitel zveřejnil video, kde je vidět nové uživatelské prostředí systému Windows 10.

Poznámka redakce

Windows 10 se propojuje s Androidem čím dál více. Ať už aplikací Můj telefon, či jinými funkcemi, které nabízejí provázanost mezi mobilním a počítačovým systémem. Tato novinka ohledně nejpoužívanějšího systému světa nám přišla natolik zajímavá, že jsme se rozhodli přinést ji i vám.

Upoutávka ukazuje jednotlivé etapy, kterými systém Windows prošel než se dostal do nynější podoby. Nový vzhled mění nejen font písma, což je vidět zejména na přihlašovací obrazovce, ale jsou předělány také dlaždice v nabídce Start. Celkově je design čistější a jednotnější, než tomu bylo doposud. Pokud se navíc podíváte pozorněji, můžete si všimnout zaoblených rohů na dlaždicích i ostatních tlačítkách.

Změnami prošel také Průzkumník souborů a více zapadá do nového designu “Fluent Design”. Doposud byl totiž průzkumník od ostatních aplikací dosti odlišný a v podstatě se od Windows 7 příliš nezměnil.

Líbí se vám nové uživatelské prostředí Windows 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)